Auto 20m3 + řidič, pracovník


Stěhování auto s řidičem je stěhovací služba, vhodná především k přestěhování jednotlivých kusů nábytku, popř. části bytu, kdy zajistíme stěhovací vůz s kompletním stěhovacím vybavením a řidičem - zkušeným stěhovákem, kdy se můžete, ale taky nemusíte zapojit do stěhovacích prací.

První variantou je auto 20m3 + řidič, pracovník - ten Vám veškeré Vaše věci naloží, které řádně v autě zajistí proti poškození a s Vámi poté odjede na místo vyložení, kde opět vše vyloží na Vámi určené místo.

Auto 20m3 + řidič


Druhou a úplně nejlevnější variantou drobného stěhování, kterou naše firma nabízí, je stěhování autem 20m3 + řidič - v tomto případě ovšem řidič pouze dohlíží na správné uložení převážených věcí a dbá na jejich zabezpečení. Tato služba Vám ušetří nemalé peníze a je určena hlavně pro lidi, kteří jsou ochotni podílet se na stěhovacích pracech a snížit tak konečnou cenu na minimum.

Stěhování s řidičem

Převoz jednotlivých kusů nábytku


 • stěhování jednotlivých skříní, praček, lednic
 • stěhování auto + řidič - zkušený stěhovák
 • drobné stěhování a přeprava po Praze i celé ČR
 • stěhování 7 dní v týdnu, 24 hodin denně
 • víkendy a svátky za stejné ceny
 • naše práce a Váš majetek jsou pojištěny
 • Zdarma přistavení vozu ! - účtujeme pouze skutečný čas stěhovacích prací našich zaměstnanců

  Zdarma patra ! - patra a podlaží ve stěhovaném objektu účtujeme v hodinové sazbě - výjimku tvoří pouze těžká břemena

  Zdarma km po Praze i mimo Prahu ! - veškeré stěhovací služby včetně jízd našimi auty účtujeme v hodinové sazbě

Stěhování a přeprava po celé ČR


Zajišťujeme stěhování, převoz a přepravu na trasách Praha - Brno, Praha - Olomouc, Praha - Ostrava, Praha - Benešov, Praha - Tábor, Praha - České Budějovice, Praha - Mělník, Praha - Mladá Boleslav, Praha - Liberec, Praha - Kladno, Praha - Louny, Praha - Most, Praha - Ústí nad Labem, Praha - Beroun, Praha - Rokycany, Praha - Plzeň, Praha - Karlovy Vary, Praha - Nymburk, Praha - Poděbrady, Praha - Hradec Králové, Praha - Kolín, Praha - Kutná Hora, Praha - Čáslav, Praha - Pardubice.

Vaše spokojenost naše radost


Vaše spokojenost - naše radost